בעלי עסקים

לנו יש את הקשת ולך את החץ נשמח להרים לך את העסק לגבהים חדשים!

הצטרף כבעל עסק

בעלי עסקים

לנו יש את הקשת ולך את החץ נשמח להרים לך את העסק לגבהים חדשים!

פרסום במגוון אמצעים מתקדמים

המגוון הרחב של פורמטים למודעות מאפשר לנו לספק לך גמישות רבה החיונית להתאמה אופטימלית של המודעות לצרכים רבים ומשתנים שלך ושל קהל הלקוחות שלך על מנת להגיע לתוצאות מרביות ביעדי הקמפיין שלך. ניתן ליצור מודעות הממליצות על המוצר או השירות, נכין עבורך דפי נחיתה המעוצבים לפי טעמך ובהתאמה לתדמית העסק, נבנה קריאות לפעולה ייחודיות ונשווק תכנים מוכנים שלך שיש לקדמם כחלק מחבילת הפרסום המתוכננת.

בין אם מדובר במאפיית בוטיק שמחפשת להרחיב את קהל הלקוחות בקרבתה או חנות גאדג'טים מקוונת שמחפשת קהל שיביע יותר עניין במוצריה, ניתן למקד אצלנו את הפרסום לפי חתכים מגוונים של קהלים ולהגיע אליהם על סמך נתונים שונים ברמת הנתונים האישיים, אזור מגוריהם, תחומי הפנאי שלהם או רמת ההכנסה על מנת שהעיניים הנכונות ביותר יראו את שיש לך להציג ולמכור.

מודל עוצמתי ויעיל!

ליד ישראל תשתמש בכל האיכויות והאמצעים העומדים לרשותה על מנת לחשוף את קמפיין הפרסום שלך ל-20 מיליון ואף יותר משתמשים פוטנציאליים בכל חודש – וכל זאת באופן המותאם לצרכים הייחודיים של הלקוחות הפוטנציאליים ושל אופן העבודה שלך. הרשת הנרחבת של המוני משווקים מקצועיים ומנוסים יפתחו אותך לשוק רחב טווח הטומן בחובו קהל עצום שרק מחכים לשמוע על המוצר או השירות שלך.

לא קידמת – לא שילמת!

ודאי נתקלת פעמים רבות בהצעות לקידום העסק שלך במדיות הדיגיטליות וכנראה ששאלת את עצמך "למה שאשלם על שירות שלא מבטיח לי תוצאות בשטח"? הרי פעמים רבות משלמים על קידום תוכן והדבר אינו מקדם את המכירות כלל. הייחוד של ליד ישראל הוא היותה רשת שיווק אינטרנטי מבוססת תוצאות.

כלומר, התשלום מתבצע על בסיס תוצאות בלבד – מפרסמים כמוך משלמים למשווקים אך ורק עבור הפעולות הרצויות שנעשו בפועל ובעלי המדיה מקבלים תשלום רק עבור הפעולות שסיפקו והתשלום מתבצע רק לאחר שהגענו ליעדי מסע הפרסום שנקבעו על ידינו במשותף.

ליד ישראל משתפת פעולה עם המשווקים המובילים בתחום הקמת וניהול קמפיין פרסום בתשלום לפי תוצאות. באמצעות הרשת יוכל העסק שלך לקלוט יותר לקוחות מתעניינים וממוקדים – ולהגביר את המכירות – בתקציב שיווק משתלם בהשוואה לכל אפשרות אחרת.

המודל שלנו מספק לך שני יתרונות משמעותיים:

  • אינטרס משותף מקדם תוצאות – תוצאות טובות, בלעדיות ואיכותיות נעשות משתלמות לכולם ומהוות תמריץ! המפרסמים נהנים מקידום המכירות והמשווקים והמקדמים מרוויחים על פי כל הצלחה בזמן אמת! בצורה זו מספקת ליד ישראל מאות אלפי לידים בחודש לשביעות רצונן של החברות המובילות במשק.
  • תשלום מבוסס הצלחה – אין כל צורך לשלם מראש על שירות שאינו מבטיח תוצאות. התשלום מבוצע אך ורק על יסוד ההצלחות בשטח. באופן זה, זוהי הדרך האמינה והרווחית ביותר להפיק את המיטב מהמדיה שלך, להגדיל את המכירות ואת הרווחים, וליהנות מחשיפה מקסימלית ללא תשלומים מיותרים ולא יעילים!

ליד ישראל מציבה כנר לרגליה מספר עקרונות עקרונות אלו מנחים את חותמת האיכות הגבוהה שלנו:

  • בניית אפיון המושלם לצרכיך הייחודיים ובהתאמה מדויקת לאופי עסקך וקהל היעד שלך.
  • שירות ויחס אישי – אצלנו יש לך כתובת לפנות אליה בכל עת ונשמח לספק לך יחס אישי להתאמה אופטימלית של השירות.
  • קידמה טכנולוגית – אנו דואגים להתעדכן באופן תדיר בכל החידושים המהירים בתחום השיווק הדיגיטלי והפלטפורמות האינטרנטית המספקות הזדמנויות שיווק חדשות.

הצטרפו עוד היום לשורה ארוכה של לקוחותינו מרוצים!

הסיפוק והקידום שחווים העסקי ונותני השירות המשתפים פעולה דרכנו הם המנוע העוצמתי שדוחף את כל פעילותנו! לכן, המחויבות שלנו להצלחה שלכם היא סוד ההצלחה שלנו. המחויבות הזו ששמה אותנו בשורה הראשונה בתחום השיווק תמנף בתורה את הרווחים שלכם, תוך קבלת שירות מעולה בשילוב חדשנות טכנולוגית ויצירתיות יוצאת דופן.

שאלות ותשובות לבעלי עסקים

הרשמתם אותי איך אני מצטרף?

בקלות ופשטות

הרשמה לבעלי עסקים

דילוג לתוכן